Prehľad zápasu ŠK OLYMPIA Bobrov - MFK Bytča 1:0

14.8.2023

Prvý zápas novej sezóny hráčom MFK Bytča výsledkovo nevyšiel, zo severu Oravy si prinášame prehru 0:1.

HLASY PO ZÁPASE

Stanislav Lojdl, tréner MFK Bytča:

„V pozmenenej zostave s tromi mladými hráčmi v základe sme chceli v Bobrove bodovať. V úvode sme mali dve dobré príležitosti Hrtánkom a aj individuálna akcia Zajaca volala po góle. Súper bojoval, hral agresivne, čo nám robilo značné problémy v stredovej formácii. V tejto fáze zápasu naša hra nebola ideálna, nedokázali sme podržať loptu ani vykombinovať súpera. Napriek tomu sme sa dostali opäť do vyloženej príležitosti kedy Filo nastrelil tyč a tak polčas skončil remízou. Cez polčas som upozorňoval hráčov aby sme pridali v osobných súbojoch a že zápas sa vyvíja tak, že to bude o jednom góle. Druhý polčas sme začali aktívne a paradoxne, keď sme v zápase vyzerali najlepšie, tak sme inkasovali. Sériou hlúpych individuálnych chýb sme súperovi dopomohli ku gólu. Napriek tomu, že bolo dostatok času urobiť niečo s výsledkom, nemali sme potrebnú kvalitu na zvrat v zápase. Súper umne rozkúskoval hru či už zdržiavaním alebo ošetreniami hráčov a logicky to vyústilo do našej prehry. Zápas si rozanalyzujeme, hlavne musíme popracovať na efektivite. Marekovi Uríčkovi prajeme rýchle uzdravenie a skorý návrat na trávniky. “